Hakkımızda

Mutlu çalışan memnun müşteri için …

Akçaylar, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Akçaylar, 1981 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Akçaylar, çalıştığı alanlarda lider ve öncü bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Beyaz Eşya, Mobilya, Gıda, İnşaat perakende olmak üzere dört ana sektörde faaliyet gösteren Akçaylar ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji, büyümesini sürdürmektedir.

Akçaylar ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’nin her iline hizmet vererek temsil etmektedir.

Akçaylar Beyaz Eşyada ARÇELİK, Mobilyada İSTİKBAL Gıda sektöründe DİVAN markaları gibi büyük küresel oyuncularla iş birlikleri ve ortaklıkları bulunmaktadır.

Akçayların yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Akçaylar, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Akçaylar, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Koç Grubu iş birliğiyle, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Akçaylar bulunduğu sektörlerde standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen lider ve öncü bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Get in touch

Vizyonumuz

Önümüzdeki 5 yılda ‘’Akçaylar ‘’ markasının faaliyet gösterilen her alanda, müşterilerimiz nezdindeki bilinirliğini ve memnuniyetini güçlendirerek en yenilikçi firma olmak ve sektöründe personel gelişim konusunda model oluşturmaktır…

Değerlerimiz

Etik,

İşbirliğine açık,

Kurallara uyum göstermeye,

Gelişime açık ve hakkaniyetli olmaktır..

Akçaylar bünyesindeki tüm çalışma arkadaşlarımızın bu değerlere sahip olmasını bekleriz.

Misyonumuz

Müşteri ve çalışan memnuniyetinde, pozitif yaklaşımla mükemmelliği elde etmek için, sürdürülebilir kurumsal yönetim modelini oluşturmaktır…

Bize Ulaşın!

İletişim sayfamızı kullanarak bize hızlı ulaşabilirsiniz.

İletişim